«Науковий потенціал студентів необхідно вміти вчасно розпізнати, підтримати та скерувати» - Григорій Волинка

Всеукраїнська студентська олімпіада зі спеціальності «Професійна освіта»

Деталі

На Інженерно-педагогічному факультеті 
НПУ імені М.П.Драгоманова ще одна перемога! 


11-12 квітня на базі Української інженерно-педагогічної академії у м. Харкові проходив ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Професійна освіта». НПУ імені М.П. Драгоманова представляла команда студентів Інженерно-педагогічного факультету, серед яких Верхорубов Максим, Березанська Катерина та Дьолог Олеся.

Студенти показали високий рівень підготовки з теорії та методики професійного навчання, відзначились своєю креативністю та новаторством. 

Дипломом ІІ ступеня був нагороджений Верхорубов Максим

Грамотою «За великий особистий потенціал» була нагороджена Березанська Катерина

Грамотою «За індивідуальний педагогічний стиль» була нагороджена Дьолог Олеся

Керівництво Академії та організатори олімпіади відзначили високий професіоналізм доцента, кандидата педагогічних наук, завідувача кафедри теорії та методики професійної підготовки Титову Н.М., яка підготувала учасників змагання та є керівником їх дидактичних проектів. 

Подяка за підготовку Команди студентів Інженерно-педагогічного факультету до олімпіади також висловлюється завідувачу кафедри промислової інженерії та сервісу, кандидату педагогічних наук, професору Гуменюк Т.Б. та кандидату педагогічних наук, професору кафедри теорії та методики професійної підготовки Лебедєву Д.В.

1

 

2

 

3

 

4

 

5