«Науковий потенціал студентів необхідно вміти вчасно розпізнати, підтримати та скерувати» - Григорій Волинка

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ

Деталі

У вівторок 23 травня 2017 року на Вченій раді університету відбудеться урочиста церемонія нагородження переможців Всеукраїнських студентських олімпіад та конкурсів наукових робіт. У цьому році цей список поповнило 28 осіб, що свідчить про позитивну динаміку розвитку науково-дослідної роботи серед студентів. Щиро дякуємо вам та вашим науковим консультантам за щоденну звитяжну працю, що сприяє примноженню інтелектуального капіталу Національного педагогічного! Цьогорічний список переможців олімпіад та конкурсів наукових робіт МОН:

Всеукраїнська студентська олімпіада зі спеціальності «Професійна освіта»

Деталі

На Інженерно-педагогічному факультеті 
НПУ імені М.П.Драгоманова ще одна перемога! 


11-12 квітня на базі Української інженерно-педагогічної академії у м. Харкові проходив ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Професійна освіта». НПУ імені М.П. Драгоманова представляла команда студентів Інженерно-педагогічного факультету, серед яких Верхорубов Максим, Березанська Катерина та Дьолог Олеся.

Всеукраїнська студентська олімпіада з філософії та релігієзнавства

Деталі

Вітаємо Александра Валкевича з перемогою у Всеукраїнській студентській олімпіаді з філософії та релігієзнавства 2017, яка цими днями проходила на базі Філософського факультету КНУ імені Тараса Шевченка. Олександр виборов срібло, що є гідним результатом! Факультет філософської освіти і науки НПУ імені М.П. Драгоманова пишається Твоєю перемогою! 

Чудові результати також показали студенти ІV курсу Игорь Ефименко та Ігор Чорний, які брали участь у Олімпіаді.

Дякуємо за вашу старанність і любов до мудрості!

Олімпіада з філософії 2017

Всеукраїнська студентська олімпіада зі спеціальності «Технологічна освіта»

Деталі

Національний педагогічний університет імені М. П. Драгоманова отримав ще одну перемогу! Цього разу відзначився інженерно-педагогічний факультет. У ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Технологічна освіта», яка проходила 10-12 квітня на базі Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, Олександр Довгоселець посів ІІ місце. 

Оргкомітет університету окрему подяку висловив усій команді інженерно-педагогічного факультету «За доцільне використання мультимедійних технологій у процесі проведення уроку» та його представникам – доцентам Наталії Кардаш, Ларисі Олексюк-Казо, Лілії Кільдеровій, Володимиру Слабку та Анатолію Бровченку за високий рівень підготовки команди до Всеукраїнської олімпіади. 

За участь у ІІ турі олімпіади відзначили і студентку Вікторію Цибулько.


Вітаємо інженерно-педагогічний факультет із заслуженою перемогою та

бажаємо наснаги, сил та енергії у здобутті нових!

IyLdUKfBqzs

 

 

Всеукраїнська студентська олімпіада з хімії

Деталі

Щиро вітаємо Іванського Володимира - студента ІII курсу Факультету природничо-географічної освіти та екології, який здобув ІI місце серед учасників педагогічних університетів у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з хімії, що проходила 5-8 квітня 2017 р. на базі Львівського національного університету імені Івана Франка.

123

yLuU1Uxnc9U