«Науковий потенціал студентів необхідно вміти вчасно розпізнати, підтримати та скерувати» - Григорій Волинка

Login Form  

   

СКЛАД ПРАВЛІННЯ СТУДЕНТСЬКОГО НАУКОВОГО ТОВАРИСТВА ІНСТИТУТУ ПЕРЕПІДГОТОВКИ ТА ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ

Деталі

пп1

Голова СНТ Інституту перепідготовки та підвищення кваліфікації - Рабчун Ірина Вікторівна, студентка 3 курсу спеціальності «Документознавство та інформаційна діяльність».

Наукові інтереси: теоретичні аспекти документознавства, історичний розвиток документознавства та діловодства, роль бібліотек та архівів у становленні інформаційного простору, історія Університету Св. Володимира, бібліотека Університету Св. Володимира.
Наукові досягнення: участь у студентських олімпіадах з спеціальності, 2 місце у номінації «Кращий студент-науковець 2015», неоднаразовий учасник міжнародних та всеукраїнських конференцій.
пп2

Заступник голови СНТ Інституту перепідготовки та підвищення кваліфікації – Кошляк Наталія Олексіївна, студентка 3 курсу спеціальності «Документознавство та інформаційна діяльність».

Наукові інтереси: історія діловодства, маркетинг.
Наукові досягнення: учасник всеукраїнських та студентських наукових конференцій.
пп3

Секретар СНТ Інституту перепідготовки та підвищення кваліфікації – Новодворська  Вікторія Олександрівна, студентка 3 курсу спеціальності «документознавство та інформаційна діяльність».

Наукові інтереси: ведення діловодства, документознавство, електронний документообіг, інформаційний маркетинг, менеджмент, документна лінгвістика.
Наукові досягнення: учасник всеукраїнських та студентських наукових конференцій, лауреат стипендії ім. М.П. Драгоманова в 2014-2015 н.р.
пп4

Прес-секретар СНТ Інституту перепідготовки та підвищення кваліфікації – Тарутіна Любов Євгенівна, студентка 3 курсу спеціальності «Документознавство та інформаційна діяльність».

Наукові інтереси: теоретичне документознавство, архівознавство.
Наукові досягнення: учасник студентських наукових конференцій, активний учасник науково-організаційної діяльності.

АКТИВНІ УЧАСНИКИ СНТ ІНСТИТУТУ ПЕРЕПІДГОТОВКИ ТА ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ:

пп5

Лановенчик Олена Сергіївна – делегат СНТ Інституту перепідготовки та підвищення кваліфікації, студентка 3 курсу спеціальності «Документознавство та інформаційна діяльність».

Наукові інтереси: фінанси, маркетинг інформаційних продуктів та послуг, креативний менеджмент.
Наукові досягення: лауреат ректорської стипендії у 2014-2015 рр та 2015-2016 рр, переможець конкурсу студентських наукових робіт на базі кафедри інновацій та інформаційної діяльності в освіті у 2014 році.
пп6

Москаленко Леся Григорівна– делегат СНТ Інституту перепідготовки та підвищення кваліфікації, студентка 3 курсу спеціальності «Документознавство та інформаційна діяльність».

Наукові інтереси: теоретичне документознавство, електронне документознавство, аналітико-синтетична переробка інформації, стандартизація та сертифікація.
Наукові досягнення: неоднарозовий член міжнародних та всеукраїнських конференцій.