«Науковий потенціал студентів необхідно вміти вчасно розпізнати, підтримати та скерувати» - Григорій Волинка

Login Form  

   

СТУДЕНТСЬКЕ НАУКОВЕ ТОВАРИСТВО ІНСТИТУТУ ПЕДАГОГІКИ ТА ПСИХОЛОГІЇ

Деталі

Студентське наукове товариство Інституту педагогіки та психології (СНТ ІПП) було створено у 2015 році. До його складу увійшли студенти таких спеціальностей, як: «Початкове навчання», «Практична психологія», «Образотворче мистецтво», «Валеологія». Кожен із студентів зробив власний внесок у розбудову  СНТ. Членами Студентського наукового товариства Інституту педагогіки та психології є студенти, які беруть активну участь у всеукраїнських та міжнародних конференціях, є учасниками олімпіад та проблемних груп кафедр Інституту. У 2015 році СНТ ІПП увійшло до складу СНТ Університету імені Григорія Волинки.

На першому  засіданні головою СНТ ІПП було обрано Шаповалова Андрія, студента напряму «Практична психологія», заступником голови – студентку напряму «Практична психологія» Чигер Іванну, секретарем –  студентку напряму «Початкове навчання»Костюк Аліну.

ДіяльністьСНТ спрямована на проведення відкритих лекцій, семінарів, студентських конференцій та круглих столів, що заохочують студентів до наукової роботи та творчих пошуків. Серед останніх заходів було проведено круглий стіл:   «Проблема формування професійно-педагогічної комунікації у студентів педагогічних вишів».

Голова СНТ ІПП Шаповалов Андрій

Телефон: 0981070248 

п1

Заступник голови СНТ ІППЧигер Іванна

Телефон: 0630677348

п2

Секретар СНТ ІПП Костюк Алина

Телефон: 0932816637

п3