«Науковий потенціал студентів необхідно вміти вчасно розпізнати, підтримати та скерувати» - Григорій Волинка

Login Form  

   

Про СНТ Інституту корекційної педагогіки та психології

Деталі

Діяльність Студентського наукового товариства (СНТ) Інституту корекційної педагогіки та психології має на меті розкриття наукового та творчого потенціалу студентів Інституту, розвиток у них наукового мислення і навичок дослідницької роботи, формування готовності до використання інноваційного підходу у галузі наукових досліджень, організаційна допомога керівництву Інституту в інтеграції наукової, навчальної і виробничої діяльності в системі вищої освіти.

 

 

Безымянный

Безымянный 23

 

 

 

 

 

 

                                                                                                                                                 Голова СНТ Інституту корекційної педагогіки та психології

Забожан Ірина Анатоліївна забожан

 

Студентка 4-го курсу, спеціальності «Психокорекційна педагогіка (олігофренопедагогіка) і логопедія», виконує обов’язки старости академічної групи. З 2012 року працює старшим лаборантом кафедри психокорекційної педагогіки та психології ІКПП. Здобула диплом ІІ ступеня у І Міжнародній науково-практичній конференції студентів та молодих учених «Корекційна та інклюзивна освіта очима молодих науковців» (м. Суми, ІПП СДПУ імені А.С. Макаренка, 25-26 квітня 2013 року). Також була нагороджена грамотою НПУ імені М.П.Драгоманова за активну участь в огляді-конкурсі на кращу організацію патріотичного виховання студентської молоді серед Інститутів університету 2013 року. Має диплом лауреата стипендії імені Клавдії Турчинської. Бере участь у «Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт з природничих, технічних і гуманітарних наук у 2014/2015 навчальному році». 

 

Заступник голови СНТ ІКПП

 

Ільмінська Олеся Олександрівна

 

заступник ІКППСтудентка 3-го курсу, спеціальності "Психокорекційна педагогіка (олігофренопедагогіка) і логопедія". Бере активну участь у студентських конференціях, також активно працює над науковими роботами.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Секретар Правління СНТ ІКПП

 

Гольцева Ірина Юріївна

Студентка 3-го курсу, спеціальності "Тифлопедагогіка та спеціальна психологія". Бере активну участь у студентських 

гольцева

конференціях, конкурсах, активно працює над науковими роботами.