«Науковий потенціал студентів необхідно вміти вчасно розпізнати, підтримати та скерувати» - Григорій Волинка

Login Form  

   

Правління СНТ

Деталі

СТУДЕНТСЬКЕ НАУКОВЕ ТОВАРИСТВО ІНСТИТУТУ ІНОЗЕМНОЇ ФІЛОЛОГІЇ

За ініціативи студентів Інституту іноземної філології Мартиненко Ольги, Франківського Михайла та Іванчик Олександри, 17 грудня 2014 року було створено Студентське наукове товариство Інституту. Метою діяльності СНТ ІІФ є розкриття наукового та творчого потенціалу студентів, розвиток у них наукового мислення і навичок дослідницької роботи, популяризація різних галузей науки в Інституті іноземної філології,формування готовності до використання інноваційного підходу в галузі наукових досліджень, організаційна допомога керівництву Інституту в інтеграції наукової, навчальної і виробничої діяльності в системі вищої освіти.

Правління СНТ ІІФ

Голова СНТ ІІФ

голова

Коваленко Ольга Олександрівна – студентка 2 курсу спеціальності «Мова та література (англійська, польська)». Активно займається науковою діяльністю та бере участь у студентських конференціях.

Заступник голови СНТ ІІФ

заступ

Гамзінова Анна Денисівна – студентка 4 курсу спеціальності «Мова і література(іспанська,англійська)». Бере активну участь у наукових конференціях як в НПУ ім. М.П. Драгоманова так і поза ним (квітнева конференція 2015 року у Мистецькому інституті художнього моделювання та дизайну імені Сальвадора Далі)

Секретар СНТ ІІФ

сек

Савченко Наталія Василівна – студентка 1 курсу спеціальності «Мова та література (італійська, англійська)». Бере активну участь у студентських конференціях, вивчаєдосягнення передових наукових дослідженьу галузі філологічних наук.