«Науковий потенціал студентів необхідно вміти вчасно розпізнати, підтримати та скерувати» - Григорій Волинка

Login Form  

   

Наукове товариство Інституту філософської освіти і науки

Деталі

     /

      Cтудентське наукове товариство Інституту філософської освіти і науки засновано у 2005 році. Його очільниками за це час були були Антон Дробович, Віталій Туренко, Наталія Ляшенко, Марія Розпутна та Яна Ступак. Кожен зі студентів зробив власний внесок у розбудову наукового товариства та його затвердження як організації громадського самоврядування. Зокрема, на чолі з Антоном Дробовичем, СНТ сформувало власну наукову традицію − проведення міжнародного наукового форуму "Простір гуманітарної комунікації". Коло заходів в рамках цього форуму надало можливість студентам об'єднуватися навколо гуманітарних проблем сучасності. 

     19 березня 2015 року Студентське наукове товариство Інституту філософської освіти і науки на основі відповідної декларації було інституалізовано та увійшло до складу СНТ університету імені Григорія Волинки. До його складу були залучені найбільш ініціативні студенти, які відзначились регулярною участю у наукових конференціях та круглих столах. 

     Реформоване Студентське наукове товариство включає в себе керівний склад, голів секцій та інших представників студентського активу. На другому засіданні після процесу інституалізації Головою СНТ ІФОН було обрано студента напряму «Культурологія» Хоменка Глеба. Заступником голови є студентка студента напряму «Культурологія» Ткачук Наталія. На посаді секретаря перебуває студентка групи 21 філософія (релігієзнавство) Конопляста Інна, прес-секретар − студент групи 3 напряму «Дизайн» Кисіль Олександр. 

    Голови секцій, співпрацюючи з відповідальними за наукову роботу викладачами та вченим секретарем Ради НТТСМ, сприяють розкриттю наукового та творчого потенціалу студентів відповідно до кафедр Інституту філософської освіти і науки. Секції очолюють: філософія − Стуженко Владислава (33 філос.), культурологія − Шерін Катба (35 культ.), релігієзнавство − Поліщук Анна (31 філос.), богослов'я − Батурина Ганна (31 філос.), історія − Фесенко Лідія (21 філос.), дизайн − Супрун Олексій (2 диз.). 

    Функціонування Студентського наукового товариства покладено на проведення відкритих лекцій, семінарів, студентських конференцій та круглих столів, що стимулюють студентів до наукових пошуків. Серед останніх заходів були проведені круглі столи: "Політизація мистецтва в філософсько-культурологічному дискурсі", "Інформаційна війна в Україні. Боротьба за свідомість суспільства". 

    За підсумками кожного навчального року список студентів, які беруть участь у всеукраїнських олімпіадах та конкурсах студентських наукових робіт, примножують власний доробок у науково-дослідницькій діяльності, подається на розгляд до дирекції для подальшої їх відзнаки.

Шукайте нас "Вконтакте": vk.com/ifonsnt