«Науковий потенціал студентів необхідно вміти вчасно розпізнати, підтримати та скерувати» - Григорій Волинка

Всеукраїнськи конкурс студентських наукових робіт з природничих, технічних і гуманітарних наук у галузі «Романо-германські мови і літератури»

Деталі

Щиро вітаємо Лесю Морозовську - студентку 5-го курсу факультету іноземної філології, яка посіла III місце у II турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних і гуманітарних наук у галузі «Романо-германські мови і літератури», що проходив 6-7 квітня 2017 р. на базі Херсонського державного університету.

Тема наукової роботи: «Авторська атрибуція художніх текстів У. Шекспіра». Вітаємо також наукового керівника – доктора філологічних наук, професора Аллу Корольову.

a3TOhb5elDQ

Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт зі спеціальності "Українська мова та література"

Деталі

Вітаємо з перемогою!

Логай Клавдія Володимирівна - студентка Факультету української філології та літературної творчості ім. А. Малишка взяла участь у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт зі спеціальності "Українська мова та література" та виборола почесне 2 місце!

Логай

Диплом Логай

 

Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт зі спеціальності "Менеджмент"

Деталі

Вітаємо переможницю!

    Євченко Юлія Миколаївна - студентка Факультету соціально-психологічних наук та управління здобула перемогу у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності "Менеджмент" у 2016/2017 н.р. та отримала диплом ІІІ ступеня (секція "Маркетингове управління конкурентноспроможністю") з науковою роботою "Управління асортиметною політикою ТОВ "Ромни-Кондитер" під керівництвом старшого викладача кафедри управління, інформаційно-аналітичної діяльності та євроінтеграції Чижевської Ольги Миколаївни. ІІ тур конкурсу проводився 23 березня 2017 року на базі Економічного факультету Київського національного університету ім. Т.Г.Шевченка. 
     Ю.М. Євченко є постійним учасником профільних олімпіад та конференцій з Менеджменту. 

Вітаємо та бажаємо нових наукових звершень!

Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт

Деталі

Шановні колеги, маємо ще одну наукову перемогу!

Микита Павлович Деулін – студент 4 курсу спеціальності «Практична психологія» факультету педагогіки та психології – переміг в II турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт із галузі наук «Педагогічна та вікова психологія», що проходив у Південноукраїнському національному педагогічному університеті імені К.Д. Ушинського (м. Одеса) та отримав диплом II ступеня. Тема наукової роботи "Соціально-психологічні чинники схильності підлітків до бродяжництва".
Щиро вітаємо Микиту з перемогою та бажаємо подальших успіхів і наукових здобутків! 
Щиро вдячні науковому керівнику – Марусинець Мар'яні Михайлівні, доктору педагогічних наук, професору кафедри психології та педагогіки – за ґрунтовну підготовку наукової роботи до конкурсу. 

Конкурс студентських наукових робіт з природничих, технічних і гуманітарних наук

Деталі

По всій Україні стартував ІІ (Всеукраїнський) тур конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних і гуманітарних наук згідно переліку напрямків та дисциплін, затверджених Міністерством освіти і науки.


Студентка факультету педагогіки та психології Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова Огородник Ірина Олегівна одержала першу в цьому році перемогу драго манівців на загальнодержавному рівні – ІІІ місце у конкурсі зі спеціальності «Дошкільна освіта».

Конкурс проводився на базі Глухівського національного педагогічного університет імені Олександра Довженка (м. Глухів) серед студентів педагогічних вищих навчальних закладів України. Тема наукової роботи – «Формування культури повсякденного спілкування дітей старшого дошкільного віку з проявами агресивної поведінки засобами гри».

Науковий керівник – Шулигіна Раїса Андріївна, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри педагогіки і психології дошкільної освіти та дитячої творчості факультету педагогіки та психології.


Вітаємо з перемогою та зичимо подальших наукових успіхів!


bh2Rv4ICFnA