«Науковий потенціал студентів необхідно вміти вчасно розпізнати, підтримати та скерувати» - Григорій Волинка

ІІ КОНФЕРЕНЦІЯ СТУДЕНТСЬКОГО НАУКОВОГО ТОВАРИСТВА ІМЕНІ ГРИГОРІЯ ВОЛИНКИ

Деталі

hjsgukxnv k22 вересня 2015 р. в актовій залі центрального корпусу університету відбулося засідання ІІ Конференції Студентського наукового товариства імені Григорія Волинки Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова. На  відкритті даного заходу, зі словами щирих побажань та настанов у подальшій роботі, до делегатів звернувся Торбін Г.М. – проректор з наукової роботи, завідувач кафедри математичного аналізу і диференційованих рівнянь, доктор фізико-математичних наук, професор.

На порядку денному були представлені наступні питання:

  • Зміни та доповнення до Статуту СНТ імені Григорія Волинки НПУ імені М. П. Драгоманова.
  • Звіт Голови СНТ імені Григорія Волинки.
  • Припинення повноважень Голови СНТ імені Григорія Волинки, заступника та секретаря.
  • Обрання Голови СНТ імені Григорія Волинки.
  • Затвердження символіки СНТ імені Григорія Волинки.
  • Затвердження результатів перевірки робочою групою діяльності СНТ інститутів.
  • Різне

Про зміни та доповнення до Статуту СНТ Університету доповіла Сінельник Л.О. – старший інспектор зі студентської наукової роботи. Були зроблені  пропозиції  внести певні зміни до статуту (з новим текстом Статуту ви можете ознайомитись на даному сайті).

За час функціонування студентського наукового товариства спільними зусиллями вдалося досягнути значних результатів. Про досягнення СНТ імені Григорія Волинки та про свій вклад у цю справу доповів Щетінін Олексій – голова студентського наукового товариства.
Після даної промови були припиненні повноваження голови, заступника та секретаря СНТ.  Вони зробили значний внесок у розвиток даного товариства та заклали підґрунтя для майбутньої його діяльності. Щиро дякуємо їм за нелегку роботу та за відданість своїй справі.
Головною метою ІІ Конференції СНТ імені Григорія Волинки було обрання нового голови студентського наукового товариства.  Після представлення кандидатами бачення напрямів своєї  майбутньої роботи на даній посаді , більшістю голосів головою СНТ імені Григорія Волинки був призначений Хоменко Гліб – голова студентського наукового товариства Інституту філософської освіти та науки. Бажаємо йому творчого натхнення та  наполегливості у майбутній роботі.
Також одним з головних питань стало затвердження символіки, а саме емблеми СНТ Університету. Рішенням конференції було була прийнята робота студентів Інституту перепідготовки та підвищення кваліфікації. Щиро дякуємо за зроблений внесок у роботу СНТ.
В контексті Конференції відбулося затвердження результатів перевірки робочою групою діяльності СНТ інститутів.
Дана Конференція стала ще одним свідченням активного функціонування Студентського наукового товариства імені Григорія Волинки Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова.