«Науковий потенціал студентів необхідно вміти вчасно розпізнати, підтримати та скерувати» - Григорій Волинка

I Конференція Наукового товариства студентів та аспірантів імені Григорія Волинки

Деталі

17 грудня 2019 року відбулася перша конференція Наукового товариства студентів та аспірантів (НТСА).

На конференції були обрані:

 1. Голова НТСА - Пріц Василь Юрійович, аспірант 2 року навчання
 2. Заступник голови НТСА - Семеренко Жанна Миколаївна, аспірантка 2 року навчання

Під час Конференції, голова НТСА заклав такі основні напрями діяльності НТСА:

 • Наукове Товариство і розуміння науки

  Поспілкувавшись з аспірантами різних спеціальностей, ми побачили, що здебільшого вони тільки під час навчання в аспірантурі зрозуміли, що таке наука, як вона працює та вимірюється. Враховуючи це, ми би хотіли аби Наукове Товариство допомогло поширити розуміння науки серед студентів та аспірантів.

  Студент та аспірант повинен освоїти величезний масив інформації зі своєї спеціальності і не тільки. Часто-густо, їм не вистачає часу аби бути в темі від останніх новин в царині не їхньої галузі. Тому, ми пропнуємо зробити систематичний лекторій, де спеціалісти будуть на популярному рівні розповідати про ключові моменти в їхніх наукових сферах. Лекторій може бути у вигляді діалогів, дебатів чи просто коротких лекцій. Як доповідачів чи учасників, обов’язково треба буде запрошувати науковців та популяризаторів науки також з-за стін Університету.

 • Наукове Товариство і модерн: наука має бути в тренді

  Або ти йдеш нога в ногу з сучасністю, або Дух Часу тебе випередить. Вплив ІКТ на сучасну науку важко переоцінити. Середньостатистичний студент багато часу витрачає на соцмережі, сайти, чи, наприклад, ютуб. А так як він там досить часто, ми повинні бути з ним! Ми повинні мати ютуб-канал, сторінки в соцмережах, можливо власний підкаст. Щоб студент замислився над тим, чому у нашого посту про прогрес завдяки науці більше лайків ніж в його/її фотки на морі.

 • Створення наукових та науково-популярних семінарів

  Під науковими семінарами, ми маємо на увазі семінари вузькоспеціалізовані, де можуть брати участь викладачі, студенти та аспіранти. Уявіть собі поєднання цих трьох «поколінь», які розглядають актуальні теми, що якраз на часі. На цих семінарах, можуть нарожуватися цікаві праці, авторами яких якраз можуть бути усі троє. Такі семінари можуть вирішити проблему відсутності знань про наукометрію та організацію науки в студентів. Їм допоможуть з цим розібратися зацікавлені викладачі та аспіранти.

  Під час науково-популярних же семінарів, учасники можуть дискутувати на різні наукові теми, на кшталт глобального потепління, війни на Сході України, пошуку частинок темної матерії, проблеми соціальної стратифікації чи актуальності філософії Платона для діяльності Верховної Ради.

 • Боротьба з псевдонаукою та плагіатом

  НТСА має брати активну участь у руйнуванні стереотипів, мітів, фейкнюз, а також у сприянні фактчекінґу та академічної доброчесності. Студенти та аспріанти повинні бути чесними перед лицем науки. Жодної власної вигоди, тільки наукова доброчесність!

  Треба розуміти, що, як казав філософ науки Карл Поппер, справжня наука може існувати лише у відкритому і вільному суспільстві. Таку відкритість і свободу має підтримувати і НТСА.

  Ключові слова: розвиток, просвітництво, наукова грамотність, популяризація та організація науки.

ІІІ конференція Студентського наукового товариства імені Григорія Волинки

Деталі

20 квітня відбулась ІІІ конференція Студентського наукового товариства імені Григорія Волинки

Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова 

Порядок денний: 

1. Звіт голови СНТ імені Григорія Волинки

2. План роботи на наступний навчальний рік

3. Нагородження переможців та лауреатів конкурсу на здобуття премії ректора

4. Різне.

elH6JHR5AiA 1

 

ІІ КОНФЕРЕНЦІЯ СТУДЕНТСЬКОГО НАУКОВОГО ТОВАРИСТВА ІМЕНІ ГРИГОРІЯ ВОЛИНКИ

Деталі

hjsgukxnv k22 вересня 2015 р. в актовій залі центрального корпусу університету відбулося засідання ІІ Конференції Студентського наукового товариства імені Григорія Волинки Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова. На  відкритті даного заходу, зі словами щирих побажань та настанов у подальшій роботі, до делегатів звернувся Торбін Г.М. – проректор з наукової роботи, завідувач кафедри математичного аналізу і диференційованих рівнянь, доктор фізико-математичних наук, професор.

На порядку денному були представлені наступні питання:

 • Зміни та доповнення до Статуту СНТ імені Григорія Волинки НПУ імені М. П. Драгоманова.
 • Звіт Голови СНТ імені Григорія Волинки.
 • Припинення повноважень Голови СНТ імені Григорія Волинки, заступника та секретаря.
 • Обрання Голови СНТ імені Григорія Волинки.
 • Затвердження символіки СНТ імені Григорія Волинки.
 • Затвердження результатів перевірки робочою групою діяльності СНТ інститутів.
 • Різне

Про зміни та доповнення до Статуту СНТ Університету доповіла Сінельник Л.О. – старший інспектор зі студентської наукової роботи. Були зроблені  пропозиції  внести певні зміни до статуту (з новим текстом Статуту ви можете ознайомитись на даному сайті).

За час функціонування студентського наукового товариства спільними зусиллями вдалося досягнути значних результатів. Про досягнення СНТ імені Григорія Волинки та про свій вклад у цю справу доповів Щетінін Олексій – голова студентського наукового товариства.
Після даної промови були припиненні повноваження голови, заступника та секретаря СНТ.  Вони зробили значний внесок у розвиток даного товариства та заклали підґрунтя для майбутньої його діяльності. Щиро дякуємо їм за нелегку роботу та за відданість своїй справі.
Головною метою ІІ Конференції СНТ імені Григорія Волинки було обрання нового голови студентського наукового товариства.  Після представлення кандидатами бачення напрямів своєї  майбутньої роботи на даній посаді , більшістю голосів головою СНТ імені Григорія Волинки був призначений Хоменко Гліб – голова студентського наукового товариства Інституту філософської освіти та науки. Бажаємо йому творчого натхнення та  наполегливості у майбутній роботі.
Також одним з головних питань стало затвердження символіки, а саме емблеми СНТ Університету. Рішенням конференції було була прийнята робота студентів Інституту перепідготовки та підвищення кваліфікації. Щиро дякуємо за зроблений внесок у роботу СНТ.
В контексті Конференції відбулося затвердження результатів перевірки робочою групою діяльності СНТ інститутів.
Дана Конференція стала ще одним свідченням активного функціонування Студентського наукового товариства імені Григорія Волинки Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова.
 

Конференція СНТ 2015

Деталі

 


 

27 квітня 2015 року о 14.00 відбудеться 

І Конференція Студентського наукового товариства імені Григорія Волинки

в актовій залі центрального корпусу

(вул. Пирогова, 9).

Порядок

денний роботи І Конференції

Студентського наукового товариства імені Григорія Волинки

Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова

1. Включення СНТ 17 інститутів до складу СНТ імені Григорія Волинки.

                                                                               (Доповідає Сінельник Л.О.)

2. Обрання голови СНТ імені Григорія Волинки.

3. Затвердження Плану роботи СНТ на період з травня 2015 по травень

    2016 року. 

                                                                               (Доповідає Сінельник Л.О.)

4. Затвердження емблеми СНТ та членських квитків.

5. Різне.  

 

Регламент конференції

 1. Доповідь – 10 хв.
 2. Виступи учасників конференції – 3 хв.
 3. Конференцію провести без перерви і закінчити за 1,5 години.