«Науковий потенціал студентів необхідно вміти вчасно розпізнати, підтримати та скерувати» - Григорій Волинка

ОСВІТА ТА НАУКА - 2017

Деталі

Був виданий збірник студентських наукових тез Факультету філософської освіти та науки.

Відповідно до положення про стипендіальне забезпечення, починаючи з поточного семестру, наукові роботи впливають на рівень академічної успішності студента та відповідно підвищують ймовірність отримання стипендії ним.

 

НАВЧАЛЬНИЙ СЕМІНАР «Психолого-педагогічне забезпечення особистісно-орієнтованої освіти на засадах гуманної педагогіки»

Деталі

НАВЧАЛЬНИЙ СЕМІНАР 
«Психолого-педагогічне забезпечення особистісно-орієнтованої освіти на засадах гуманної педагогіки» 
(м. Київ, 13–14 жовтня 2016 р.) 

Цільова аудиторія: педагоги і керівники навчальних закладів, що беруть участь у дослідно-експериментальній роботі «Психолого-педагогічне забезпечення особистісно-орієнтованої освіти на засадах гуманної педагогіки», батьки та всі, хто працює з дітьми. 
Про семінар. Ще 100 років тому освітньо-навчальна система не лише в Україні, але й в усьому світі вважала фізичне та моральне насилля нормою процесу виховання. Авторитарність досі панує в навчальних закладах у завуальованій або прямій формі та знижує ефективність навчального процесу. 
Знайомство з гуманною педагогікою Ш. О. Амонашвілі з перших вуст протягом двох днів може кардинально змінити життя та виховну практику педагогів і батьків. 
Атмосфера поваги та любові, креативність навчального процесу, життєрадісність і успішність дітей стануть невід’ємними складовими щоденної роботи.

https://vk.com/doc29465718_438168910?hash=d5978e976fa1c4fb41&dl=f285a59d01c9d7411c

FALLING WALLS LAB Kyiv 2016

Деталі

FALLING WALLS LAB Kyiv 2016

Візьми участь у наймасштабнішій науковій конференції України - Falling Walls Lab Kyiv 2016!

Рік тому вперше в Україні було проведено незвичайну наукову конференцію у всесвітньо відомому форматі Falling Walls Labs. І вперше в історії нашої країни фіналісти конференції вибороли призові місця на Всесвітній Falling Walls конференції у Берліні, що показало високий рівень українських молодих вчених і винахідників.

Цього літа у вас є можливість взяти участь у другій Falling Walls Lab у Києві і презентувати ваш винахід або ідею всьому світу!

Поділись своєю інноваційною ідеєю на FallingWallsLabKyiv 2016, отримай цінний приз та вирушай до Берліну на фінал конкурсу! 

Наука перестає бути нудною!

Формат наукового талант-шоу робить з конференції яскраве, захоплююче і пізнавальне наукове свято, яке відбудеться у Києві вже у вересні цього року.

Головна мета Falling Walls – сприяти розвитку наукових і підприємницьких інновацій та стимулювати обмін між науковцями та професіоналами з різних сфер діяльності.

Щоб взяти участь у конференції, треба до 30 липня 2016 року подати заявку про свою ідею, винахід або пропозицію.

Що таке Falling Walls Lab?

Глобальна наукова конференція Falling Walls Conference була заснована 9 листопада 2009 року з нагоди 20-річчя падіння Берлінської стіни провідними вченими Європи за підтримки уряду Німеччини у Берліні.

Гасло конференції: «Яка стіна впаде наступною?». Під стінами маються на увазі виклики та проблеми, що стоять перед людством.

Конференції Falling Walls відбуваються восени кожного року у Берліні. Їм передують регіональні конференції, так звані Falling Walls Labs, в різних містах світу.

Вони відіграють роль відбіркових конкурсів, де студенти, аспіранти, кандидати наук, а також звичайні молоді люди у віці до 35 років, підприємці, молоді політики, новатори в галузі мистецтва, дизайну, програмування та інших прикладних спеціальностей, можуть представити свої ідеї, викласти наукові концепції або запропонувати новаторські методи вирішення різних проблем.

Регламент конференції: три хвилини на доповідь і три слайди презентації. Це спростовує міф про те, що складне неможливо пояснити швидко і доступно.

 

 

Кого ми  шукаємо:

-       молодих геніїв, винахідників, інноваторів;

-       кандидат має бути носієм та генератором ідеї;

-       мовлення: fluent English (конференції проводяться виключно англійською мовою);

-       кандидат повинен мати діючий прототип, бізнес-модель, або результат науково-дослідницької роботи стосовно теми доповіді.

КРИТЕРІЇ ВІДБОРУ

Подавати заявки мають право:

-       студенти, які в даний час навчаються в університеті;

-       учасники, які закінчили університет зі ступенем бакалавра, здобутий не більше, ніж 10 років тому;

-       учасники, які закінчили університет зі ступенем магістра, здобутий  не більше, ніж 7 років тому;

-      учасники, які закінчили університет з докторським ступенем, здобутий  не більше, ніж 5 років тому.

-       наукові співробітники з докторським ступенем;

Відібрані учасники представляють свої власні інноваційні ідеї, що мають відношення до світу сьогодні. Вітаються дисципліни: сільське господарство, медицина, природознавчі науки, економіка і філософія, гуманітарні науки.

Поспішайте!

Щоб взяти участь в науковій конференції Falling Walls Labs Kyiv-2016, необхідно подати заявку на офіційному сайті за цим посиланням:

http://falling-walls.com/lab/applyold?location=12

Це потрібно зробити до 30 липня 2016 р.

Більше інформації:

http://klitschkofoundation.org/projects/science/falling-walls-lab-kyiv/

http://falling-walls.com/lab

Ми у соціальних мережах:

https://www.facebook.com/KlitschkoFoundation

http://vk.com/klitschkofoundation

Є питання? Наші асистенти дадуть відповіді:

Анна Кузнєцова Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Анастасія Бежевець Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. 

Особистість в умовах глобалізації: філософський, психологічний та соціологічний виміри

Деталі

    Разом з Факультетом соціально-психологічних наук та управління було проведено всеукраїнську студентську конференцію "Особистість в умовах глобалізації: філософський, психологічний та соціологічний виміри".

xkJ97Q4lPjA

 

Науково-практична конференція студентів та аспірантів "Особистість в умовах глобалізації: філософський, психологічний та соціологічний виміри"

Деталі

     Запрошуємо взяти участь у науково-практичній конференції студентів та аспірантів "Особистість в умовах глобалізації: філософський, психологічний та соціологічний виміри". Матеріали конференції будуть сформовані в електронний збірник та викладені на сайт Студентського наукового товариства імені Григорія Волинки університету М.П. Драгоманова.