«Науковий потенціал студентів необхідно вміти вчасно розпізнати, підтримати та скерувати» - Григорій Волинка

Головна

Cпільна нарада голів СНТ інститутів НПУ імені М.П. Драгоманова та вчених секретарів Ради НТТСМ

Деталі

photo25 листопада 2015 року відбулася спільна нарада голів СНТ інститутів НПУ імені М.П. Драгоманова та вчених секретарів Ради НТТСМ. На кожного учасника наради чекав приємний сюрприз – нагородження подяками за активну участь в організації заходів Студентського наукового товариства імені Григорія Волинки в рамках VIII Міжнародного наукового форуму «Простір гуманітарної комунікації». Зі словами подяки та  щирих побажань до присутніх звернувся проректор з наукової роботи Торбін Г.М.

На порядок денний виносився ряд важливих питань:

  • визначення плану роботи на рік голів СНТ та вчених секретарів Ради НТТСМ;
  • визначення переможців стипендії Міжнародного благодійного фонду імені М.П. Драгоманова у номінації «За наукові досягнення»;
  • розподіл обов'язків голів СНТ інститутів у єдиній структурі СНТ НПУ імені М.П. Драгоманова.
  • Cпівпраця з адміністрацією.

Про проблеми у підготовці до VIII Міжнародного наукового форуму «Простір гуманітарної комунікації» доповів голова СНТ Університету Хоменко Г. В., який наголосив на активізації Студентського наукового товариства Інституту соціальної роботи та управління.

Було обговорено ряд важливих питань, що стосуються взаємодії у роботі голів СНТ інститутів та вчених секретарів Ради НТТСМ, а саме: включення перших до Вчених Рад інститутів, підготовки до олімпіад, конкурсів студентських наукових робіт, роботу проблемних груп та наукових гуртків.
Одним з головних завдань даної наради було визначення переможця стипендії Міжнародного благодійного фонду імені М.П. Драгоманова у номінації «За наукові досягнення». Перемогу здобув  Ребрина А.А. – студент Інституту фізичного виховання та спорту. Бажаємо нашому переможцю подальших наукових злетів та життєвої нескінченної енергії на шляху до успіху.

torbin

photo1