«Науковий потенціал студентів необхідно вміти вчасно розпізнати, підтримати та скерувати» - Григорій Волинка

Головна

У НПУ привітали молодь з Днем студента

Деталі
1218 жовтня у центральному корпусі Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова відбулися урочистості з нагоди святкування Міжнародного дня студента. На заході відбулося нагородження кращих з кращих – найрозумніших, найталановитіших, найнаполегливіших та найактивніших студентів. Ректор та проректори вручали драгоманівцям дипломи і сертифікати стипендіатів та лауреатів загальноуніверситетського конкурсу кращих студентів за кількома номінаціями.
Студентське наукове товариство імені Григорія Волинки щиро вітає всіх переможців, серед яких були нагороджені і його представники:
  • Волошин Ірина – заступник голови Студентського наукового товариства імені Григорія Волинки, голова Студентського наукового товариства Інституту корекційної педагогіки та психології  – за активну організаційну діяльність.
  • Бойко Юрій – голова Студентського наукового товариства Інституту природничо-географічної освіти та екології –  за науково-дослідницькі пошуки.
  • Бондарчук Оксана – голова Студентського наукового товариства Інституту соціології, психології та соціальних комунікацій – за розкриття наукового потенціалу студентів.
  • Ребрина Андрій – член Студентського наукового товариства Інституту фізичного виховання та спорту – за наукові досягнення отримав Сертифікат лауреата стипендії Міжнародного благодійного фонду імені М.П. Драгоманова.
На вас чекатимуть в житті ще багато звершень та перемог, але ті, що здобуті у студентські роки – найдорожчі та найнезабутніші, адже вони показують вашу невтомну студентську натуру, сповнену творчості, ініціативи та невгамовності! Бажаємо нашим колегам успіхів, натхнення та нових творчих здобутків на шляху до вершин науки.