«Науковий потенціал студентів необхідно вміти вчасно розпізнати, підтримати та скерувати» - Григорій Волинка

Головна

НЕЗАБУТНЯ ПОДОРОЖ ДО МІСТА ІСТОРІЇ

Деталі

q45BYuv-l7g

15 жовтня члени Студентського наукового товариства імені Григорія Волинки НПУ імені М.П.Драгоманова  разом із переможцями Всеукраїнських олімпіад та конкурсів студентських наукових робіт відвідали Національний архітектурно-історичний заповідник «Чернігів стародавній», який є одним з головних туристичних об’єктів Чернігівщини та України.
Не дарма говорять, що Чернігів — одне з найдавніших, найзагадковіших і найкрасивіших міст України. Унікальні пам’ятки архітектури та історії, зокрема домонгольського періоду, подарували драгоманівцям можливість подорожувати в часі.

Протягом оглядової екскурсії студенти та майбутні науковці змогли відвідати:

-     Антонієві печери - пам´ятку підземної архітектури ХІ – ХVІІІ ст.

-     Борисоглібський собор - ХІІ ст.

-     Спаський собор - ХІ ст.

-     Будівлю Чернігівського колегіуму.

-     Чернігівський вал - ХІ – ХІХ ст.

Приємні враження, які залишилися від знайомства зі старовинним містом, надовго запам’ятаються студентам і не раз надихатимуть їх на плідну творчу та наукову працю, а також на нові спільні поїздки.

Драгоманівці висловлюють щиру подяку організаторам поїздки: проректору з наукової роботи Г.М.Торбіну, старшим інспекторам зі студентської наукової роботи  Н.В.Спірідоновій та Л.О.Сінельник.
Поїздка сприяла не лише розширенню знань, а й налагодженню зв’язків між головами СНТ інститутів та студентами, які цікавляться науковими дослідженнями, що в майбутньому матиме позитивний вплив на розвиток СНТ НПУ імені М.П.Драгоманова. Сподіваємося, що такі дружні, веселі і незабутні  подорожі стануть традиційними в роботі СНТ імені Григорія Волинки. 
UpTMHSzlpwA
uDVvFn hK44