«Науковий потенціал студентів необхідно вміти вчасно розпізнати, підтримати та скерувати» - Григорій Волинка

Головна

Круглий стіл: «Інноваційні технології та організація навчально-виховної, корекційно-розвиткової і реабілітаційної роботи з дітьми з порушеннями психофізичного розвитку в системі сучасної освіти»

Деталі

парДля успішного проведення наукових заходів СНТ імені Григорія Волинки у рамках VIII Міжнародного наукового форуму «Простір гуманітарної комунікації» була потрібна плідна взаємодія всіх Студентських наукових товариств нашого університету. Навколо однієї теми «Інноваційні технології та організація навчально-виховної, корекційно-розвиткової і реабілітаційної роботи з дітьми з порушеннями психофізичного розвитку в системі сучасної освіти» 28 жовтня об’єдналися Інститут розвитку дитини та Інститут корекційної педагогіки та психології. Спільними зусиллями вдалося організувати круглий стіл, яким став підґрунтям для обміну досвідом, знаннями та своїми відкриттями. Учасниками даного заходу стали студенти відповідних інститутів та представники інших навчальних закладів України.

 

 

Були обговорені актуальні проблеми, що виникають в системі навчальної, корекційної, виховної та реабілітаційної роботи з дітьми з особливими потребами. Учасники розповіли про своє бачення побудови процесу даної роботи, а також змогли представити певні свої напрацювання в цій галузі.
Дякуємо кожному учаснику за активну участь! Бажаємо наукових звершень та успіхів у майбутній діяльності. Сподіваємось, що кожен з вас отримав цінний досвід та із задоволенням провів час!
cv
 
 
 
ап
 
и
 
 
 
парр