«Науковий потенціал студентів необхідно вміти вчасно розпізнати, підтримати та скерувати» - Григорій Волинка

Головна

Круглий стіл на тему: "Теоретичні та практичні аспекти документознавства, діловодства та інформаційної діяльності. Історія та сучасний стан"

Деталі

228 жовтня у рамках VIII Міжнародного наукового форуму "Простір гуманітарної комунікації" Студентське наукове товариство імені Григорія Волинки Інституту перепідготовки та підвищення кваліфікації провело власний захід - круглий стіл на тему: "Теоретичні та практичні аспекти документознавства, діловодства та інформаційної діяльності. Історія та сучасний стан". На даному науковому заході постали найактуальніші питання та проблеми відповідних наук, до дискусії були залучені як учасники, так і слухачі-студенти з професорсько-викладацьким складом кафедри інновацій та інформаційної діяльності в освіті.

 

 

Основними доповідачами були: 
1. Бойко Анна. Архівний маркетинг: проблеми та перспективи (науковий керівник - Отрох Н. В., к.і.н., доцент кафедри інновацій та інформаційної діяльності в освіті )
2. Бондаренко Ольга, Крупцева Ангеліна. Електронний уряд як найефективніша модель документообігу та комунікації в державних органах (науковий керівник - Боятюк О. В., викладач кафедри інновацій та інформаційної діяльності в освіті)
3. Гуль Ольга. Роль приватних бібліотек Києва ХІХ – початку ХХ ст. в культурному житті суспільства (на прикладі приватної публічної бібліотеки Л. Ідзіковського) (науковий керівник - Рабчун О. С., к.і.н., завідувач відділу бібліотечних зібрань та історичних колекцій Інституту книгознавства Національної бібліотеки України імені В. І. Вернадського)     
4. Кошляк Наталія. Роль бібліотеки в інформаційному суспільстві (науковий керівник - Товт І. С., к.і.н., доцент кафедри інновацій та інформаційної діяльності в освіті)        
5. Лановенчик Олена.Інформаційний простір України як вагома складова її успіху (науковий керівник - Боятюк О. В., викладач кафедри інновацій та інформаційної діяльності в освіті)
6. Молодченко Юлія. Тенденції розвитку інформаційних ресурсів в Україні (науковий керівник - Боятюк О. В., викладач кафедри інновацій та інформаційної діяльності в освіті)
7. Москаленко Леся. Інформаційна підтримка в науковій діяльності (науковий керівник - Товт І. С., к.і.н., доцент кафедри інновацій та інформаційної діяльності в освіті)
8. Рабчун Ірина. Проблеми класифікації документів у теорії вітчизняного документознавства (науковий керівник - Товт І. С., к.і.н., доцент кафедри інновацій та інформаційної діяльності в освіті)        
9. Середа Тетяна. Запровадження електронного документообігу в державних установах, органах державної влади та місцевого самоврядування (науковий керівник - Зозуля Н. Ю., к.філ.н., доцент кафедри документознавства та інформаційно-аналітичної діяльності Державного університету телекомунікацій)      

Модератори круглого столу:          

Боятюк Олена Василівна - викладач кафедри інновацій та інформаційної діяльності в освіті Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова  
Рабчун Ірина Вікторівна - студентка 3 курсу, голова Студентського наукового товариства імені Григорія Волинки Інституту перепідготовки та підвищення кваліфікації

1

 

3

4

5

6